SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tallrikar 6159049
nr 615 9049
Tallrikar
1 par, silver 1800-tal, utländska stämplar, diameter: 20
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 december 2009
kl 19:24:01
600 kr
950 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr